NATURAPACK

İçinde bulunduğumuz Global Isınma Atmosferinde, tüketiciler artan bir şekilde kendi çevresel değerlerini yansıtan ve gözeten ürünleri tercih etmekteler. Pastel bu değerleri paylaşıyor, ve bu sebeple Naturapack serisini, geri dönüşümlü ve doğal çözünür, dünyamıza en az etkisi olacak şekilde geliştirmiştir.

Pastel’ in Naturapack kapları dönemsel olarak yeniden ekilen ormanlardan elde edilen saf selülozdan oluşmaktadır. Gıda ile temas güvenliği bakımından mükemmel, geri dönüşümlü ve doğal çözünürdür. Dondurucudan Fırına Naturapack Karton Gıda kaplarına su, yağ ve ısıya karşı dayanıklılık veren PET kaplama, gıda ile direk temas bakımından en iyi seçenektir.

PET bariyer kaplaması, gıdayı istenmeyen etkilere karşı koruması için özel olarak geliştirilmiştir, çok farklı sıcaklıklarda üstün performansa sahiptir. PET kaplı Naturapack kaplar, değişik sıcaklıklardaki üstün performansı sayesinde ürünlerin – 40°C derecede derin dondurucuda saklanmasına, +200°C derecedeki normal fırınlarda veya mikrodalga fırınlarda ısıtılması veya pişirilmesine olanak sağlar.

Bu sayede kısıtlı zamanı olan tüketiciler bu ürünleri fonksiyonelliklerinden ötürü tercih etmektedir. Naturapack’ ın hammaddesi olan karton, dünyanın önde gelen karton üreticileri tarafından sağlanmaktadır, gıda ile direk temas, hijyenik üretim, kalite kontrol sistemleri ve gıda güvenliği konusunda sertifikalanmıştır.

Pastel Naturapack Karton Gıda Kapları ve Karton Kapakları taze, soğutulmuş ve derin-dondurulmuş gıdalar ve hazır yemekler için ideal ambalaj seçeneğidir.

Naturapack Broşürü için Tıklayınız...

 
 
   
   
   
   
Site Created by Neturk Copyright © 2009 Pastel Titan. Her hakkı saklıdır.