NE YAPIYORUZ ?

Asya’ dan Avrupa’ ya köprü konumundaki Pastel, 2009 senesinden beri son teknoloji ile doğa dostu karton gıda kapları üretimi yapmaktadır. Pastel, yenilikçi, yaratıcı ve esnek üretim yapısı sayesinde çok büyük tonajlı üretimlerden daha küçük tonajlı üretimlere kadar yanıt verebilmektedir.

Pastel’ in üretimini karton gıda kapları olarak seçmesinin en büyük nedeni, kartonun yenilenebilir kaynak olması ve geri dönüştürülebilmesi açısından en fazla doğa dostu materyal olmasıdır. Kullandığımız kartonlar, dönemsel olarak tekrar ekilen ormanlardan elde edilmektedir ve Plastik, Alüminyum gibi limitli kaynaklardan elde edilen materyallere göre geri dönüşüm ve doğal çözünürlük açısından çok ileridedir.

Misyonumuz, üstün ambalajı yaratmaktır; içindeki ürünü korurken, dışındaki doğayı da koruyan, geri dönüştürülebilir ve doğal çözünür, doğa dostu materyalleri en son teknolojik yeniliklerle birleştirerek, müşterilerimizin çevre dostu yaklaşımlarına yardımcı olarak onlara ekstra değer katmak ve dolayısıyla tüketiciler tarafından tercih edilmelerini sağlamaktır.

Çalışanlarımıza ve üretim teknolojimize devamlı yatırım yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretirken, tecrübelerimiz ve yaratıcılığımız ile yeni fikirler ortaya çıkarıp, onlara ekstra değer katarak uzun süreli çözüm ortağı olabilmek ilk hedeflerimizdendir.

Şu anki ürünlerin yanı sıra, Pastel, çok daha doğa dostu materyaller ve çevreye daha duyarlı ve kaplarına, Naturapack’ a , teknolojik üstünlükler katan sistemler geliştirilmesinde önemli projeler sürdürmektedir.

Naturapack, doğanın bir parçası.


   
  Pastel Titan - Doğanın Parçası
 

Site Created by Neturk Copyright © 2009 Pastel Titan. Her hakkı saklıdır.