DİZAYN & ŞEKİL

Market Rafı – Pazarlama kampanyanızın son anları ve satın alma kararından önce ürününüzü desteklemek için son şansınız. Tüketicinin ürününüzü veya rakip firmanın ürününü seçmesi için son birkaç saniye. Amerikan Perakende devi Walmart ın yaptırdığı bir araştırmaya göre; tüketiciler raflardaki ürünler hakkında satın alma kararını raftan 4 metre mesafeye kadar ve 3 saniye içinde veriyorlar.

Bugünün perakende marketleri ürün farklılaştırma konusunda çok talepkar olmayı gerektiriyor; ambalajın dizaynı ve grafikleri ürünün promosyonu ve kısıtlı raf yeri bakımından çok daha kritik öneme sahip olmuştur. Böylece ambalajın ürünün başarısında ne kadar önemli bir rol oynadığı ortaya çıkmaktadır.

Naturapack’ ın geniş baskı alanı, kaliteli baskı ve grafiklere taban oluşturarak ürünlerin çok daha kolay fark edilmesini sağlamaktadır. Tüketiciler genellikle tanıdıkları markaları isterler, paketin üzerindeki görsel etki ve tasarım ürünün bir çok alternatif arasından seçilmesini direkt etkiler.

Naturapack, “billboard” etkisi sayesinde ürününüzün tüketiciler üzerindeki çekiciliğini kuvvetlendirir. Ürününüzü içine koyduğunuz kabın dışında baskı için ayrı bir etiket, sleeve ya da karton kutu ihtiyacı olmadan, Naturapack Karton Gıda kapları ve Karton Kapakları üzerine 8 renk kaliteli baskı yapılabilmektedir.

Ürününüzün özelliklerine ve pazardaki konumlanmasına göre, her hangi bir şekil, stoklarımızdan veya ürününüze özel tasarlanmış olarak uygulanabilir.

     
 
 
   
   
   
Site Created by Neturk Copyright © 2009 Pastel Titan. Her hakkı saklıdır.